Erkek gücü nasıl artırılır

Her erkek mükemmel bir fiziksel formda kalmak, kadınlar arasında popülaritesini artırmak, cinsel yaşamı uzatmak, cinsel ilişki süresini uzatmak ve kalitesini artırmak ister. Ancak sonsuz stres, yarı doğal yiyecekler yeme, fiziksel aktivite eksikliği ve sürekli istihdam ile modern dünyanın hızı, sağlığı korumanın önünde duruyor. Sonuç yorgunluk, zayıf ereksiyon ve buna bağlı olarak sekste başarısızlıktır. Sorunlarla nasıl başa çıkılır, verimliliğinizi nasıl artırabilir ve yükseltebilirsiniz, fiziksel durumunuzu nasıl iyileştirebilirsiniz ve evde gücü nasıl artırabilirsiniz, gücü nasıl geri kazanabilirsiniz? Hadi daha yakından bakalım.

gücü zayıf olan kadın ve erkek nasıl artırılır

Aşk kalpte şarkı söylemediğinde

Yatakta mükemmel sağlık ve sürekli zaferlerle övünebilecek daha güçlü cinsiyetin neredeyse hiçbir temsilcisi yoktur. Bu sorun, öyle ya da böyle, herkesi ilgilendiriyordu ve "arkadaşınızı" nasıl hızlı bir şekilde başarıya yükselteceğiniz, cinsiyet kalitesini nasıl iyileştireceğiniz ve fiziksel gücü nasıl artıracağınız sorusu, herkes en az bir kez sordu. Peki, gücü artırmak ve iyileştirmek için ilaçlar, halk ilaçları veya herhangi bir egzersiz var mı? Yoksa evde gücü bağımsız olarak geri yüklemek mümkün mü? Bu soruların cevabı evet.

Evde gücün nasıl geri kazanılacağı sorusunun cevabı, eylem talimatları için çeşitli seçenekler içerir, yani:

 • Bir halk ilacı uygulayın.
 • Beslenme kalitesini iyileştirin.
 • Fiziksel aktiviteyi artırın ve fiziksel aktiviteyi artırın.

Genellikle kısa vadeli bir etkiye sahip olduklarından, potens için ilaçlara güvenmeyin. Yaşam tarzınızı değiştirmek ve "büyükannenin" yöntemlerinin yardımına başvurmak çok daha etkili ve daha güvenlidir.

Ve atalar söyledi

Halk ilaçları uygulamak her zaman herhangi bir sorunu çözmenin ilk yollarından biri olarak kabul edilmiştir. Yüzyıllar boyunca atalarımız, erkek cinsel aktivitesinin azaltılması da dahil olmak üzere herhangi bir hastalığın tedavisi için bazen şaşırtıcı birçok tarif topladı. Gücü nasıl artıracaklarını ve artıracaklarını ve cinsel organa kan akışını iyileştirmek ve arzuyu artırmak için güç için hangi çareyi kullanacaklarını biliyorlardı. Öyleyse neden ataların arşivlerini alıp bugün eski tariflere geri dönmüyorsunuz? Cinsel arzuyu artıran bir bileşime dayandıkları için gücü artırmanın yanı sıra gücü hızla artırabilen iyi bilinen ve etkili halk ilaçlarının bir listesi.

ısırgan

Doğal ve zararsız bir şekilde, sadece birkaç uygulamada erkeklerde libidoyu yükseltmeye ve artırmaya yardımcı olacak ve erkeklerin gücünü artıracak ve refahlarını iyileştirecektir. İdrar söktürücü bir özelliği vardır ve ayrıca vücuttaki toksinleri hızla temizleyebilir ve bir erkeğin verimliliğini artırabilir. Eylemi sadece penisin işleyişini iyileştirmeyi ve aşk eyleminin süresini arttırmayı değil, aynı zamanda bir bütün olarak vücudu da amaçlar. Uygulama süresi iki haftadır, ancak kabulün ilk haftasında refahta bir iyileşme ve ereksiyonda bir artış fark edilir. Tentür tarifi ve kullanım şekli son derece basittir ve herhangi bir erkek kendi üzerindeki etkisini test edebilir. Isırgan yaprakları hesaplamada kaynar su ile dökülmelidir: 1 avuç yaprak \u003d 1 bardak su. Elde edilen karışımı 10 dakika demleyin. ve ilacı yemeklerden önce, sırasıyla 1 gün, üç kez için. Güç için bu çare, bir erkek için risk almadan ereksiyon sağlamanıza, dayanıklılığı artırmanıza ve ayrıca vücudun çeşitli enfeksiyonlara karşı direncini artırmanıza izin verecektir.

ginseng

Erkeklerde hem evdeki gücü hızla artırabilen hem de buna bağlı olarak cinsel ilişki süresini uzatabilen ve testosteron seviyelerini hızla yükseltip libidoyu artırabilen mükemmel bir araç. Ancak hazırlık süreci uzundur, yaklaşık bir haftadır ve uygulama süresi 1 ila 2 aydır. Ama sonuç muhteşem. Ginseng, tıbbi özellikleri nedeniyle hem evin gücünü üst düzeye çıkarmayı hem de cinsel isteği artırmayı ve vücudun verimini artırmayı başarır. Her erkek bir ginseng tentürü yapabilir, tarif basittir: yarım yemek kaşığı ince kıyılmış kök + iki yemek kaşığı bal.

Rhodiola rosea

Gücü artırmak için bir tentür, hem arzuyu hem de libidoyu artırabilir ve ayrıca genel fiziksel durumu iyileştirebilir. Gül rhodiola kökünden kolayca hazırlanır. Ezilmiş köksap 1: 2 kaynar su ile dökülür ve 15 dakika buhar banyosunda tutulur. Uygulama şekli: Günde 3 defa 100 ml. Bu araç, 60 yaşında gücü nasıl artıracağını ve genel tonu nasıl yükselteceğini soran 60 yaş üstü erkekler için mükemmeldir. İlacın alınma süresi 1 ila 2 hafta arasında artırılabilir.

Kanıtlanmış bir onarıcı etkisi olan, gücü artırmak için başka bir çare: cevizle karıştırılmış balı votka ile 1: 2 oranında dökün, bir hafta boyunca karanlık bir yerde ısrar edin, periyodik olarak hızlıca çalkalayın, sonra süzün ve üç kez 35 damla alın. yemeklerden önceki gün. 50 yıl sonra erkekler için dozu 40 damlaya kadar artırabilirsiniz. Bu araç ayrıca endokrin sistemin işleyişini iyileştirebilir ve vücudun virüslere karşı direncini artırabilir.

Halk ilaçları ile evde gücü artırmak, eylemleri karmaşık olduğundan ve bitkilerde bulunan mikro elementler kandaki testosteron seviyesini yükseltip artırabilir, kan dolaşımını iyileştirebilir ve ayrıca katkıda bulunabileceğinden, erkek sağlığını azaltma sorununa mükemmel bir çözümdür. hızlı iyileşme ve genel tonu yükseltme.

Yaşam şeklini değiştiriyoruz

Erektil disfonksiyonun ihlali sorunu giderek daha fazla erkeği endişelendiriyor. Sonuç olarak - cinsel aktivitede bir düşüş, ailede sorunlar, sinir sisteminin bozulması. Ancak gizli bir hastalık nasıl tedavi edilir ve nasıl tedavi edilir, gücü nasıl hızla arttırır, gerekli hormon seviyesini yükseltir ve arttırır ve haplara başvurmadan vücudun işleyişini iyileştirmek için ne yapmalı? Genel öneriler aşağıdaki gibidir:

 • Aşağıdaki yiyecekleri diyete dahil edin: ceviz, zencefil kökü, tarçın, biber, ıspanak, incir, sığır eti, süt ürünleri (peynir, süzme peynir), deniz ürünleri (istiridye, pisi balığı) ve ayrıca yağlar (zeytin, keten tohumu vb. ) ) .
 • Aktiviteyi artırın ve fiziksel aktiviteyi artırın (spor yapın, aktif bir yaşam tarzı sürün, fizyoterapi egzersizleri yapın).
 • Doğrudan cinsel organlar üzerindeki fiziksel etkiyi arttırın (testis ve prostat bezinin masajı).
 • Psikolojik engeli hızla kaldırın, tercihen cinsel bir partnerin yardımıyla ahlaki seviyeyi yükseltin ve iyileştirin.

Günümüz yaşamının statik doğası, yıldan yıla daha güçlü seks temsilcilerini koltuklara ve monitörlere zincirler. Bu da kasık bölgesinde kanın durmasına ve tromboz, varis gibi hastalıklara ve bir erkek için en kötüsü iktidarsızlık gibi hastalıklara yol açar. Herkes motor aktiviteyi artırabilir, kalbin daha hızlı atmasını sağlayabilir ve böylece kan akışını ve testosteron seviyelerini artırabilir.

Doğru beslenme ve vasküler tonikler alarak orta düzeyde fiziksel aktivite, evde gücü hızla artırmanıza, forma girmenize, refahı iyileştirmenize ve ruh halini iyileştirmenize olanak tanır. Bugün İnternet, vücudu güçlendiren egzersizler için seçenekleri gösteren çeşitli videolarla doludur, bu konuyla ilgili incelemeleri de görebilirsiniz.

Yeterli fiziksel aktivite, bir erkeğin gücü üzerinde iyileştirici ve arttırıcı bir etkiye sahiptir, ereksiyonun geri kazanılmasına yardımcı olur. Egzersiz sırasında alınan canlılık yükü, arzuyu artırabilir ve libidoyu artırabilir. Ana kural, her şeyi bir anda yapmak ve ağırlık kaldırmak için acele etmek değil, yükü artırmak ve egzersiz süresini kademeli olarak artırmaktır. Bu, erkeklerde güç ve bir bütün olarak vücudun işleyişini iyileştirmek için mükemmel bir araçtır. Egzersiz ayrıca dayanıklılığınızı hızla artırabilir ve sağlığınızı iyileştirebilir.

Evde tedavi ve güç artışının nasıl gerçekleştiği, erkek cinselliğinin nasıl artırılacağı ve kandaki testosteron seviyesinin nasıl hızlı bir şekilde artırılacağı soruları bugün alakalı ve herkesi ilgilendiriyor. Modern tedavi yöntemleri ve halk tarifleri vücudun genel durumunu iyileştirebilir ve kadınların sizinle ilgili görüşlerini yükseltmeye yardımcı olabilir, ancak yalnızca çevrenizdeki atmosferi iyileştirebilir ve zafer için ruh halinizi artırabilirsiniz.

Erkeklerde potens ile ilgili sorunlar her yaşta ortaya çıkabilir, ancak daha sık olarak erektil disfonksiyon 40 yıl sonra tespit edilir. Bu çeşitli nedenlerden kaynaklanmaktadır: genitoüriner sistemin hormonal, vasküler, nörolojik, enflamatuar süreçleri ve diğerleri. Yataktaki başarısızlıklar bir erkeğin psikolojik durumunu etkiler. Sinirlenir, çatışır, cinsel temastan kaçınmaya çalışır. Vakaların %95'inde potens normale döndürülebilir. Makalede, mükemmel bir ereksiyon ve erkeksi gücü yeniden kazanmanın 10 yolunu anlatacağız.

Bu ne için?

Genitoüriner sistemdeki organik lezyonlar, potensin azalmasının nedeni haline geldiyse, altta yatan hastalığın tıbbi olarak düzeltilmesi gerekir. Enflamatuar süreçler tespit edildiğinde, antibiyotikler reçete edilir. Prostat bezinin kronik iltihabı ve potensin azalması ile üroloji odasında prostat masajı yapılması tavsiye edilir. Masaj, şişliği gidermenize, bulaşıcı patojenlerin genital organını temizlemenize, ağrıyı gidermenize, kan dolaşımını düzeltmenize ve antibiyotik tedavisinin etkinliğini artırmanıza olanak tanır.

Tüm bu yöntemler, kaybedilen gücü geri kazanacak, bir erkeğin kendine güvenmesini sağlayacak, sadece yatakta değil, yaşamın her alanında herhangi bir hedefe ulaşabilecek!

Tıbbi iyileştirme yöntemleri

Ereksiyonu arttırmak için reçete edilen ilaçlar:

 • Fosfodiesteraz inhibitörleri. Bu ilaçlar penise kan akışını uyararak ereksiyon oluşturur.
 • Kendi testosteronunuzun üretimi için uyarıcılar. Araçlar, libido ve gücü arttırmak, pelvik organlarda kan dolaşımını eski haline getirmek için kullanılır.
 • Hormon değişim terapisi. İlaçlar, daha şiddetli vakalarda testosteron hormonu seviyesinde bir azalma ve güçte bir azalma olan erkekler için reçete edilir.
 • Biyolojik olarak aktif maddeler, bitkisel afrodizyak özlerine dayalı müstahzarlar (yohimbe, ginseng, maydanoz). Erkeklerde kan dolaşımını ve testosteron üretimini nazikçe uyarır, iltihabı azaltır, ereksiyonu güçlendirir.

vitamin tedavisi

Temel vitaminlerin eksikliği erkek gücünü ve doğurganlığı zayıflatabilir. Şu anda, sağlığı korumak ve iyi bir ereksiyon sağlamak için doğru oranda vitamin ve mineral içeren erkekler için özel vitamin kompleksleri üretilmektedir. Bir erkeğin gücünü ve dölleme yeteneğini etkileyen önemli eser elementlerin bir listesi:

 • Çinko. Testosteron sentezi, yüksek kaliteli sperm üretimi ve artan güç için vazgeçilmez bir bileşen.
 • Selenyum. Testosteron sentezine katılır, erkek genital organlarının çalışmalarını normalleştirir.
 • Potasyum. Sinir ve genitoüriner sistemlerin normal çalışması için gereklidir. Erkek vücuduna güç ve enerji verir, ereksiyon kalitesini etkiler.
 • Magnezyum. Prostat hastalıklarını önler, ruh halini olumlu etkiler, sinir bozukluklarının üstesinden gelmeye yardımcı olur. Magnezyum eksikliği dolaşım bozukluklarına ve potensin azalmasına neden olabilir.
 • Kalsiyum. Kalsiyum eksikliği erken boşalmaya, sertleşme sorunlarına, düşük libidoya neden olabilir.
 • Fosfor. Seks hormonlarının üretimine yardımcı olur. Bu, erkeklerde güç ve cinsel istek artışını doğrudan etkilediği kabul edilen ilk mineraldir.
 • A Vitamini Metabolik süreçleri, ereksiyon, kalite ve sperm miktarını iyileştirir.
 • E Vitamini. Gücü geri kazanmak için kullanılır, dölleme yeteneğinden sorumludur.

Gıda

Erektil disfonksiyon ve potensin zayıflaması ile diyetinizi yeniden gözden geçirmeniz önemlidir. Sentetik vitamin kompleksleri, sindirilebilirlik açısından doğal vitamin ve minerallere göre daha düşüktür. Diyetinize afrodizyakları, yani cinsel aktiviteyi ve gücü etkileyen yiyecekleri dahil edin: fındık, proteinli yiyecekler, deniz ürünleri, sarımsak, maydanoz, kişniş. Erkekler için stabil bir ereksiyon için karnabahar, kereviz, havuç, avokado kullanmakta fayda var. Gücü artırmak için menüdeki meyvelerden elma, narenciye, nar, incir bulunmalıdır.

Deniz ürünleri erkekler için çok faydalıdır. Birçok deniz balığı, karides, istiridye çeşidi, testosteron seviyelerini yükseltebilen çinko ve selenyum ile libidoyu etkileyen temel amino asitler ve maddeler içerir - erkekler bunları sürekli almalıdır.

İçeceklerden taze demlenmiş yeşil çay içilmesi tavsiye edilir. Bir erkeğin genel refahını iyileştirir, kan dolaşımını uyarır, çinko içeriği ve bir amino asit kompleksi nedeniyle gücü arttırır. Siyah çaya gücü artırabilecek maddeler ekleyebilirsiniz: zencefil, bal, limon, kuşburnu, ahududu. Erkek gücünü ve testosteron seviyelerini artırmak için, potensi uyaran ürünlerden ebegümeci, kımız, meyveli içeceklerin içilmesi de önerilir.

arı ürünleri

Bal, erkek cinsiyet hormonlarının üretimini hızlandırmaya yardımcı olur, genitoüriner sistemin işlevini normalleştirir, vücudu faydalı maddelerle doyurur. Spermin gücünü ve kalitesini artırmak için fındık ve meyvelerle birleştirilmesi önerilir.

Arılar tarafından toplanan polen daha az yararlı değildir. Onlarca kimyasalın ve vitaminin yanı sıra yaşlanma sürecini yavaşlatan, ereksiyonu iyileştiren ve erkeklerde cinsel isteği uyaran özel bir madde olan süperoksit dismutaz içerir.

Üreme sistemini ve potensini güçlendiren daha az bilinen bir arıcılık ürünü ise drone homojenattır. Sperm kalitesini artırmaya, kısırlıktan kurtulmaya, testosteron üretimini harekete geçirmeye, gücü ve libidoyu artırmaya yardımcı olur, sinir sistemini olumlu etkiler.

Hirudoterapi

Hirudotherapy, iktidarsızlığı, gebe kalma ve zayıf potens ile ilgili sorunları tedavi etmek için uzun süredir kullanılmaktadır. Şimdi bu terapi yöntemi resmi tıp listesine dahil edilmiştir. Sülük tükürüğü, vücut üzerinde olumlu etkisi olan yaklaşık 200 biyolojik olarak aktif madde içerir. Potensi arttırmak için sülüklerle tedavinin arka planına karşı, kan mikrosirkülasyonu geri yüklenir, doku ödemi azalır, genital organlardaki iltihaplanma süreci giderilir ve yeni bir kılcal damar ağı kurulur. Sonuç olarak, penise kan temini hızlı bir şekilde gerçekleşir ve stabil bir ereksiyon sağlanır. Erektil disfonksiyonun nedeni kronik prostatit, prostat adenomu, diyabetes mellitus, hipertansiyon, venöz çıkış bozuklukları ve testosteron seviyelerinde azalma ise, hirudoterapi yardımcı olabilir. Erkekler, 3. prosedürden sonra ereksiyon ve cinsel istekte bir iyileşme olduğunu not eder.

halk tarifleri

Erkeklerin gücünü artırmak için halk ilaçları kurtarmaya gelebilir. Yüzyılların tecrübesiyle test edilirler, pratikte hiçbir yan etkisi yoktur. Bu tarifler, anti-inflamatuar etkiye sahip, testosteron ve potensin büyümesini teşvik eden bileşenler içerir. İşte en popüler olanlar:

Egzersizler

Ayrıca kasık kasını çalıştıran özel bir dizi egzersizin yardımıyla ereksiyonu güçlendirebilirsiniz. Erkeklerde düzenli egzersizler ile pelvik organlara kan akışı iyileşir, penisin hassasiyeti artar ve ereksiyon açısı artar. Fiziksel aktivite, yüksek testosteron seviyelerinin anahtarıdır. Bu egzersizler için günde 20-30 dakika ayırın:

 • Pelvik rotasyonlar bir yönde ve diğerinde.
 • Yerinize adım atın, dizlerinizi karnınıza kadar getirin.
 • Bacaklarınızı omuz genişliğinde açın, eller kemerinizde. Hafifçe çömelin, kalça kaslarını gerin ve gevşetin.
 • Sırt üstü yatarak, pelvisi kaldırın ve indirin.
 • Sırt üstü yatarak bacaklarınızı çevirin (bisiklet).
 • Gün boyunca ve hareketten önce pubokoksigeal kasları düzenli olarak sıkın ve gevşetin.

Kötü alışkanlıkların reddedilmesi

Sigara ve alkolün potens üzerindeki etkisi göz ardı edilemez. Sigara içmek normal kan akışını bozar, kan damarlarının durumu kötüleşir, mikrospazmlar oluşur, organlar oksijen açlığı yaşar, dokularda toksinler birikir. Sonuç olarak, penise kan akışı azalır ve doğal testosteron sentezi azalır.

Alkoldeki toksik maddeler, uyarıların uyarılmadan ereksiyona iletilmesinden sorumlu beyin kısımlarını etkiler. Alkol, özellikle bira, erkeklerde testosteron üretimini azaltır. Bunun sonucunda spermin kalitesi ve miktarı, dölleme yeteneği azalır, libido düşer, sertleşme sorunları ortaya çıkar.

düzenli seks

Güç sorunları olan birçok erkek, fiyaskonun tekrarlanmasından korkarak genellikle cinsel ilişkiden kaçınır ve bu da durumun daha da kötüleşmesine neden olur. Genital organların hareketsizliği ile pelvik organlara oksijen verilmesi azalır. Bu, prostat bezinde tıkanıklığa ve iltihaplanmaya ve güçte bir azalmaya yol açar. Düzenli seks, testosteron üretimini uyarır, ereksiyondan sorumlu kasları eğitir ve iltihaplı hastalıkların önlenmesi olarak hizmet eder.

Uyku ve dinlenme

Uykusuzluk, kronik yorgunluk, uyku ve dinlenmenin bozulması erkek gücünü olumsuz etkileyebilir. Bir gece uykusu için en az 8 saat ayırın, yatmadan önce odayı havalandırın, geceleri çay ve kahve içmeyi reddedin. En iyi çözüm tatile gitmek olacaktır. Bir uyku rejimi oluştururken, güçle ilgili sorunlar genellikle kendi kendine gider.

İlaçlar ve halk ilaçları yardımıyla potensi nasıl hızlı bir şekilde artırılır

adam zayıf potens tarafından üzgün nasıl artırılır

İlk önce, bir erkeğin yataktaki gücünü neyin olumsuz etkilediğini bulmanız gerekir:

 • Kötü alışkanlıklar;
 • kronik olanlar dahil hastalıklar;
 • olumsuz ekolojik doğa durumu;
 • yetersiz kalitede ürünler;
 • ev kimyasalları ve benzeri ürünlerle temas nedeniyle vücudun zehirlenmesi;
 • yaşamda spor ve fiziksel aktivite eksikliği;
 • yetersiz beslenme;
 • dinlenme ve uyku eksikliği;
 • stres, hipodinamik.

halk yöntemleri

gücü artırmak için ginseng kökü

Erkek yeteneklerini güçlendirmeye yardımcı olan popüler yollar da talep edilmektedir. Erkeklerde gücün nasıl hızla artırılacağı hakkında geleneksel tıp üzerine birçok kitap yazılmıştır. Erkek sorununu iyileştirmeye yardımcı olan bilinen kaynatmalar, infüzyonlar, tentürler. Ancak her karar bir uzmanla birlikte verilmelidir, çünkü potens azalması prostatit gibi ciddi bir sorunun işareti olabilir. Ayrıca şifalı otların ve ücretlerinin alerjik reaksiyonlara neden olabileceği gerçeğini de gözden kaçırmamak gerekir.

Halk ilaçları kullanarak gücün arttırılması, kan damarlarını genişletme, dolaşım sistemini normalleştirme ve düz kasları olumlu yönde etkileme yeteneklerinden kaynaklanmaktadır. Gerçekten de, çoğu zaman potansiyellerde bir azalmanın nedeni, kan stazı veya iltihaplanma ile birlikte prostat bezine yerleşmiş bir enfeksiyondur. Otlar, tüm bu olumsuz faktörlerin üstesinden gelmeyi mümkün kılar.

 1. Libidoyu artıran ısırgan otu, sağlığı olumsuz etkilemez. 100 g ezilmiş bitkiden bir tentür hazırlamak, kaynar su (300 mi) dökün ve ısrar etmek yeterlidir. Bu sıvıyı yemeklerden önce üç kez için. Isırganda bulunan bileşenler, metabolik süreçlerin çalışmasını uyarır, genitoüriner fonksiyonları iyileştirir. Bal, şarap, ısırgan otu tohumlarından eşit miktarlarda oluşan bir karışım daha az etkili değildir. Ayrıca yemeklerden önce üç kez alınır.
 2. Ginseng kökü, güçlü bir uyarıcı olarak hareket ederek potens üzerinde olumlu bir etkiye sahiptir. Çare hazırlamanın ev yöntemi, ezilmiş kök (1 yemek kaşığı) ve bal (3 yemek kaşığı) kullanımını içerir. Karışımı çay kaşığı içinde 4 kez yemelisiniz.
 3. Diyetinize kekik de ekleyebilirsiniz. Bu bitki, içindeki büyük çinko içeriği nedeniyle insanlığın erkek yarısı için en faydalıdır. Bildiğiniz gibi, bu element erkek hormonlarının normal üretimini etkiler, ancak biraz zaman geçmesi gerekir. Bitkinin 100 g miktarındaki salkımları 200 ml kaynar su ile dökülür ve elde edilen karışım bir gün boyunca süzüldükten sonra içilir.

Fiziksel egzersiz

Uzun süreli uygulama, evde gücü hızla geri kazandıran ve cinsel yaşamı stabilize eden özel tekniklerin olduğunu göstermektedir. Doktorlar bile penise kan akışını artıracak, dayanıklılığını artıracak basit egzersizlerin tercih edilmesini önermektedir.

Bu yöntem aşağıdaki alıştırmaları içerir:

 • başlangıç \u200b\u200bpozisyonuna dönüş ile derin ağız kavgası;
 • dönüşümlü olarak dizleri mideye dik açıyla kaldıran adımlar;
 • bacaklar omuz genişliğinde aralıklı eksik ağız kavgası yoluyla kalçaların gevşemesi ve gerginliği;
 • pelvisi yüzüstü pozisyondan kaldırmak;
 • sırt üstü yatarak "bisiklet" egzersizi yapın;
 • perine kaslarının eğitimi: dizler hafifçe ayrı, hafifçe bükülür, perine ve kuyruk sokumu kas dokularının gerginliği ve gevşemesi üretilir, kalçalar rahat bir pozisyonda kalırken, egzersiz doğru yapılırsa, sıcaklık samimi bir yerde hissedilen rahatsızlık kaybolur;
 • çoraplarınızı yerden kaldırmadan yerinde koşmak;
 • düz bir sırt ile parmak uçlarında durmak.

Çeşitli yöntemler kullanarak bir eylemden önce gücü nasıl hızlı bir şekilde artırabilirim?

gücü artırmak için banyo

Yatakta olasılıkları geliştirmek için zaman olmadığı için, harekete geçmeden önce gücü nasıl hızlı bir şekilde artıracağınızı bilmeniz gerekir. Bu tür yöntemler de mevcuttur. Üstelik bu konuda rahatsızlık yaşayan kişiler tarafından gerçekten test edilmiştir.

İlişkiden önce gücü nasıl hızlı bir şekilde artırabilirim?

İlaçlara ek olarak, malzeme maliyeti gerektirmeyen ve neredeyse anında hareket ederek ereksiyonda artışa neden olan yollar vardır:

 • Banyo. Buhar odası kan dolaşımına yardımcı olur, bu da hareketten önce erkek gücünü nasıl hızlı bir şekilde artıracağı sorusuyla başa çıktığı anlamına gelir. Banyoya düzenli bir gezinin erkek gücünü korumaya ve gücü bir gurur haline getirmeye yardımcı olacağını belirtmekte fayda var.
 • kontrast banyoları. Her birinde 1 dakika harcayarak suyun sıcaklığını değiştirmeniz gerekir. Bunu yapmak için önce kapta sıcak ve soğuk su toplamalı ve dönüşümlü olarak penisi bunlara batırmalısınız.
 • Buz torbaları. Buz gazlı bezle sarılır, önce başa, sonra kalbe, sonra skrotuma uygulanır.
 • Sıcak içecek. Seksten önce, örneğin bal ve zencefil veya başka bir çay hazırlamanız ve sıcak içmeniz gerekir. Kahve içmek tavsiye edilmez.
 • ağız kavgası. Seksten hemen önce, partneriniz duş alırken, mahrem organın kan dolaşımını iyileştirmek için 15 kez oturabilirsiniz.

Ereksiyon geliştirme yöntemleri

Erektil fonksiyonu artırma yöntemleri aşağıdaki faktörleri içerir:

 • doğal (beslenme, egzersiz);
 • eylemden önce doğru tutum;
 • bağımlılık olmadan sağlıklı yaşam tarzı;
 • tedavi edici ve önleyici jimnastik;
 • Halk ilaçları;
 • bir doktor tarafından önerilen ilaçlar.

gece emisyonları

gücü artırmak isteyen adam

Aşağıdakilerin yardımıyla bunları azaltabilir veya tamamen ortadan kaldırabilirsiniz:

 • düzenli fiziksel aktivite;
 • soğuk su ile ıslatma;
 • doğru günlük rutin;
 • kişisel hijyene uyulması;
 • sert bir yatakta uyumak;
 • yorgun bir durumda uykuya dalmak;
 • seks yokluğunda mastürbasyon.

Bu yöntemlere ek olarak ilaç kullanabilirsiniz. Her durumda, daha ciddi hastalıkların varlığını ekarte edebilecek bir doktora danışmak önemlidir.