yorumlar ReAction

 • Raul
  Ereksiyon sorunlarım vardı ve dürüst olmak gerekirse pes ettim. İnternette ReAction kapsülleri hakkında okuduktan sonra. Ne yapacağım konusunda risk almaya karar verdim. Sipariş verdim ve almaya başladım. Bir terapi sürecinden sonra eşimi birkaç kez tatmin edebilirim. Sertleşme sorunları tamamen ortadan kalktı. Kendime güveniyordum.
  ReAction
 • Burak
  Kız arkadaşımla birlikte yeni bir şeyler denemeye, duyguları yoğunlaştırmaya karar verdik. ReAction kapsülleri bu konuda bize yardımcı oldu. Bütün gece seks yapın, yorgunluk yok, sabit ereksiyon, duygular parlak, orgazm gibi.
  ReAction
 • Νικόλαος
  İlaç tedavisi gördükten sonra yatakta bazı sorunlar yaşadım. reaction almaya başladı. Seks dürtüsü gibi ereksiyon da arttı. Bu kapsüllerle daha çok zevk almaya başladım. Partner mutlu.
  ReAction
 • Δήμητρα
  Sürekli stres nedeniyle kocamın ereksiyon sorunları vardı. Ondan önce her şey yolundaydı. reaction ile ilgili yorumları okudum, sipariş vermeye karar verdim. Doğal kompozisyondan etkilenir. Sonuçlar ilk kullanımdan sonra farkedildi. Sadece birkaç saat içinde iki ilişkiye girmeyi başardık.
  ReAction
 • Ιωάννης
  Yaralanmadan sonra yatakta sorun yaşamaya başladım. Ne yapacağımı bilmiyordum ve ereksiyon tamamen yoktu. Karısı ReAction sipariş etti. Bir süre kullanımdan sonra, hafif bir uyarılmayla bile penisim doluyor ve uzun süre sağlam kalıyor. 15 dakika sonra tekrar iletişime geçmeye hazırım.
  ReAction
Değerlendirme ReAction
4.8
7